Paweł i Szymon z III danami!

Dnia dzisiejszego we Wrocławiu odbył się egzamin centralny na stopnie mistrzowskie DAN! ?
W komisji zasiedli:
⚫Wielki Mistrz Kim Ung Lan IX DAN
⚫Mistrz Jerzy Jedut VIII DAN
⚫Mistrz Zbigniew Semp VII DAN
⚫Mistrz Adam Alenowicz VII DAN
Poza egzaminem na I dan odbył się również egzamin na wyższe stopnie mistrzowskie. ?
Do egzaminu na III DAN z naszego klubu przystąpili:
? Paweł Czerkawski
? Szymon Semp
Obaj Panowie pozytywnie zaliczyli egzamin i tym samym uzyskali promocję na III DAN! ?

Serdeczne gratulacje! ??