Egzamin we Wrocławiu na stopnie uczniowskie CUP

We wrocławskim wydziale naszego klubu odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe CUP. ??
Adepci, którzy przystąpili do egzaminu wykazali się odpowiednią techniką i umiejętnościami, aby pozytywnie zaliczyć egzamin na kolejny stopień CUP!??
Gratulacje! ?