Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do 2022

Dnia 13.03.2022r odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych Makroregionu Dolnośląskiego i Opolskiego w Miękinii! W zawodach wzięło udział około 150 osób z 10 klubów z Dolnego Śląska i Opolszczyzny! ?
Nasza 13osobowa ekipa zdobyła aż 15 medali!
3️⃣?5️⃣?7️⃣?
W ogólej klasyfikacji generalnej klubowej zajęliśmy 4️⃣ miejsce, a w klasyfikacji generalnej juniorów zajęliśmy 2️⃣ miejsce! ??
Poszczególne osiągnięcia indywidualne:
Aleksandra Maras:
? Walki juniorek pow. 65kg
?Układy juniorek stopni uczniowskich
Miłosz Bryda:
?Układy juniorów młodszych 1kup-II dan
Jakub Dobroć:
? Układy juniorów młodszych 6-2kup
Wojciech Rogacki:
?Walki juniorów pow. 70kg
Julia Szydełko:
?Walki juniorek do 55kg
Natalia Żabińska:
?Układy juniorek stopni uczniowskich
?Walki juniorek do 50kg
Patrycja Nierzewska:
?Walki juniorek do 50kg
?Techniki specjalne juniorek
?Układy juniorek stopni uczniowskich
Michał Kłysz:
?Układy juniorów stopni uczniowskich
?Walki juniorów do 62kg
Patryk Sołodowczuk:
?Walki juniorów młodszych do 46kg
Mikołaj Mężyk:
?Walki juniorów do 68kg
Wystartowali również, ale tym razem bez medalu:
Martyna Wojtasiewicz
Kuba Bosak
Michał Klimek
Wszystkim serdecznie gratulujemy występu i dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie klubu! ??