Trzydziesty drugi czarny pas w naszym klubie!

Dnia dzisiejszego we Wrocławiu odbył się egzamin centralny na stopnie mistrzowskie DAN! ?
W komisji zasiedli:
⚫Wielki Mistrz Kim Ung Lan IX DAN
⚫Mistrz Jerzy Jedut VIII DAN
⚫Mistrz Zbigniew Semp VII DAN
⚫Mistrz Adam Alenowicz VII DAN
Tym samym z przyjemnością możemy ogłosić, że od dzisiaj posiadaczką I dana zostaje Julia Szydełko ??
Julia wykazała się odpowiednim poziomem technicznym, umiejętnością samoobrony, a także siłowym rozbijając wszystkie możliwe łamania desek?

Serdeczne gratulacje! ??